DERBI BEZ POBEDNIKA: Zvezda povela iz poklon gola, Đurđević doneo bod crno-belima

1146

Fudbaleri beogradskih večitih rivala na stadionu „Rajko Mitić“ u 153. derbiju igrali su 1:1. Crveno-beli poveli posle neregularnog gola u 34. minutu, mladi napadač poravnao rezultat tri minuta pre kraja.

Najveća i najvažnija utakmica srpskog fudbala zavrešena je bez pobednika na stadionu „Rajko Mitić“.

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana na terenu zdanja u Ljutice Bogdana igrali su 1:1 u 153. večitom derbiju.

Crveno-beli su do prednosti došli posle velikog previda sudijske ekipe predvođene Majom Vujovićem u 34. minutu, kada je Džon Ruiz iz gol auta vratio loptu u igru, posle čega je Kanga zatresao mrežu Partizana.

Partizan je u drugom poluvremenu bio bolji rival, napadao je 45 minuta, za šta je nagrađen tri minuta pre kraja meča. Vulićević je centrirao sa desne strane, najviši u skoku u kaznenom prostoru Zvezde bio je Đurđević, koji je sa pet metara glavom loptu poslao iza Manojlovića.

izvor : novosti.rs